Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz Mclovin #57709 üzenetére

    Igen, ahogy írjátok, ha adidasból jó a 44 2/3, akkor esélyesen Pumából jó lesz a 44-es. Ráadásul az adidasok inkább szűkek elől, a Puma tágasabb, és a felsőrész is több teret enged, ha épp szükséges. Viszont azt nem figyeltem, az emagon csak az egyik kis méret olyan olcsó, a többi már drágább, de gondolom ezt láttad.

    Ha már méretezünk, előtört belőlem a homár és megvettem ezt a szép színes Floatride Energy 3-at 15 ezerért, 45-ös méretben. A Reebok elég bőven méri a cipőit, elég lenne 44,5-es is (az nem volt), mert a nagylábujjam és a cipő vége között a hüvelykujjam keresztben elfér. Viszont az eredeti Floatride E.-ből is 45-ös van, amiben már 980 km-t futottam, sőt a Run Fast is 45-ös (abban csak 2-300 körül).
    Mi az általános konszenzus a nagyobb méretben futással kapcsolatban? A régiekben megfelelően rögzül a lábam, nem csúszik előre vagy jár ki a sarkam belőlük, ez az új is jónak tűnik ebből a szempontból, szóval ilyen gond nincs. De mondjuk a talajfogást, elrugaszkodást, általában a futómozgást befolyásolhatja, ha "bohóccipő" van az ember lábán?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák