Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz dabgergo #48230 üzenetére

    S-Lab Ultra-ban futott Viktor csapattarsam 2db hosszabb terepversenyt is az iden.42.7km ahol 45-46ot gyujtott :DDD ez szintes erdos,es 32km homokos sikabb.Mindketton szepen muzsikalt.35ert szerintem nem penz,mi az most nalatok kb 100euro? Az mar igencsak ingerkuszob 45-50helyett :K
    Csak versenyre hasznalja,igy nem tudjuk mennyire tartos.
    Sense Ride 1-em volt 1500km,amibol kb 1000-nel szakadt ki a felso resze (azon a reszen ahol a hajlastol elol megtorik) semmiben nem zavart,amig a talpaban elet volt lehetett benne futni.Vegyes terepen hasznaltam,nekem annyira parnazottnak erzodott,hogy 50km+ siman hasznalhato.
    Inov8 4mm dropos 270-em es a regi 285-om van,egyiket meg most is hasznalom.Rengeteg km-t birnak el.Cserebe kemeny terepre (sziklas) nincs bennuk rockplate,ez donto szempont lehet.Viszont elfogadhato aron vannak,mert kifuto modellek.
    Saucony Switchback-em van,most gyotrom,az elegge minimal cipo,nem is tul puha,30km fole nem mennek benne.A bandaban egyik lanynak van Peregrinje,volt is a kezemben NA az viszont ajanlos,abban van anyag.Xodus egyikunknek sincs,de az egy bulldozer/tank.
    Nike Pega 2 Trail-t vettek nehanyan most a learazason a csapatbol,lajtos terepcipo,de meglepoen hasznalhato mindenre is.Mondjuk 100euro korul voltak,annyiert a Salomon Ultra nekem jobban hangzik.

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

  • myckey

    veterán

    válasz dabgergo #48230 üzenetére

    HOKA CHALLENGER ATR 5 Férfi terep futócipő
    Akciós 36 700 ft, nyúlban. van minden méret.
    Saucony Xodus iso 3 is 35 körül mozog, akciókkal.(méret az változó )
    Nekem kell a felépítése az állatságaimhoz, fizikumomhoz, strapa cipő.Kellemes volt benne a mostani Pilis/Visegrádi hgy.

    Nézzél alaposan körbe a nagyvilágban, neten, mérlegelj igényeken és árazáson, aztán ha sehol semmi...sztm vedd meg a legolcsóbbat, vagy amit eddig használtál.
    Mindegyik szétmegy/elkopik, de egyikben sem tud repülni az ember. A sok okosság meg agyérgörcsöt okoz egy idő után, néha én is hányok az egésztől, régen jó volt ha tornacipő volt a lábamon, most meg már azt sem tudja az ember, mihez kezdjen.... :B :R

    #48232inf3rno
    Bakancsból is van millió meg egy. La Sportivanak is akad. Meg még sok egyébnek, pl Merrell.
    Árazás is sem olcsó, de strapabíróak.

    Én használok Gurkha taktikai bakancsot is, meg Mil Tec cordura dzsungel bakancsot is, ezt nagyon szeretem, erős, stabil és kint marad, aminek kint kell.
    Mindkettőben szoktam futni, időre terepen, meg súlymellényben hatüteműzni, további ilyen olyan futásokat végezni. [link]
    Persze ezeket törni sem árt, az elején. Dzsungelbakancsom nagyon strapa cucc, Gurkha felső része előbb kirepedezik, de nem igen lyukadt nekem, eddig.

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák