Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz dabgergo #48230 üzenetére

    HOKA CHALLENGER ATR 5 Férfi terep futócipő
    Akciós 36 700 ft, nyúlban. van minden méret.
    Saucony Xodus iso 3 is 35 körül mozog, akciókkal.(méret az változó )
    Nekem kell a felépítése az állatságaimhoz, fizikumomhoz, strapa cipő.Kellemes volt benne a mostani Pilis/Visegrádi hgy.

    Nézzél alaposan körbe a nagyvilágban, neten, mérlegelj igényeken és árazáson, aztán ha sehol semmi...sztm vedd meg a legolcsóbbat, vagy amit eddig használtál.
    Mindegyik szétmegy/elkopik, de egyikben sem tud repülni az ember. A sok okosság meg agyérgörcsöt okoz egy idő után, néha én is hányok az egésztől, régen jó volt ha tornacipő volt a lábamon, most meg már azt sem tudja az ember, mihez kezdjen.... :B :R

    #48232inf3rno
    Bakancsból is van millió meg egy. La Sportivanak is akad. Meg még sok egyébnek, pl Merrell.
    Árazás is sem olcsó, de strapabíróak.

    Én használok Gurkha taktikai bakancsot is, meg Mil Tec cordura dzsungel bakancsot is, ezt nagyon szeretem, erős, stabil és kint marad, aminek kint kell.
    Mindkettőben szoktam futni, időre terepen, meg súlymellényben hatüteműzni, további ilyen olyan futásokat végezni. [link]
    Persze ezeket törni sem árt, az elején. Dzsungelbakancsom nagyon strapa cucc, Gurkha felső része előbb kirepedezik, de nem igen lyukadt nekem, eddig.

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák