Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz Zoty4 #40704 üzenetére

    Hosszúnadrágnak a klasszikus cicanadrág, 4 ezer körül, drágább nem kell, csak a run warm legyen, ne a sima. Erre én rá szoktam húzni a rövidgatyeszt, úgy nem gáz a tökvillantás és még zsebem is van (bár lehet az újabb modellek már zsebesek, az enyémen csak ilyen pici zsebecske van a derekára varrva belül). Ezzel elvagy -10-ig is. Felülre kelleni fog az átmeneti időben egy hosszúujjú, sima pólónál kicsit vastagabb anyagú póló, meg egy szél- és szemerkélő esőálló kabát. Sapka, csősál, kesztyű fontos lesz majd (na nem most).
    Kabátból, hosszúujjúból ne a legolcsóbbat vedd meg, az a lényeg, és nem lesz gond. Kabátot esetleg érdemes lehet valami nagyobb márka leértékelt cuccaiból kiválasztani, pontos típusokban a többiek majd segítenek.
    Amit én még nem próbáltam, de idénre lehet beszerzek, az egy mellény. Ilyen őszi hűvöskésebb, de még messze nem hideg időben jó lehet. Olyan, ami a menetszelet, kis esőt is megfogja.

    Szerk.: ez a hosszúujjú póló. Nagyon f.sza cucc ennyiért, ha nincs nagy szél.

    A 12 ezres softshell kabátjukra kíváncsi lennék még. [link]

    [ Szerkesztve ]

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Zoty4 #40704 üzenetére

    A csősál vagy hasonló, amit mindenképp érdemes beszerezni. Anélkül nálam garantált a megfázás. Sima sál nem annyira jó, mert általában kibomlik. Vannak még futós sapkák és kesztyűk a hideg időre. Cica nadrág kell, az engedi csak át az izzadtságot, a pamutban neccesebb az igazán hideg, az max nagyon laza kocogáshoz jó, amiben meg se nagyon izzadsz. Felülre is érdemes futós pulóver. Zokniból is lehet vastagabb futós, van alsó nadrág is direkt futós. Ezek mind műszálasak, izzadtság elvezetősek, a dekában szerintem találsz a legtöbből. Az ottani cicanadrágok nekem nem működtek, Nike dri-fit, ami nekem bevált, igaz kétszer annyiba kerül. Zokni, alsógatya, 1-2 póló, pulóver, esőkabát, fejlámpa, amik Dekások nekem. Ezen felül Lidliben és Aldiban, de gondolom még máshol is lehet aláöltözőket kapni. Az is ilyen testhez álló pizsama szerű cucc, a kemény mínuszokban az is szokott kelleni. Rövid gatyám ami van, az szinte mind úszáshoz való. Kicsit dörzsölnek combban, de belefér. Akár egyben le is tolhatnám a triatlont velük. :)) Amire figyelni kell az az árak, mert a múltkor is lazán otthagytam 15 pénzt 4 alsógatyára és 4 zoknira. Erősen meglepődtem a pénztárnál, de muszáj betárazni, hogy ne kelljen feltétlen minden nap mosni.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz Zoty4 #40704 üzenetére

    Ha valasztod,akkor a teli kisgatya ne legyen tul hosszu,mert ugyis csak elazik. :P

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák