Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz tomcica #36826 üzenetére

    Tiszta Vitargo! Azonnal visszatölt :)

    A kis kocka csoki előtt vagy után Te azért falatozod a minőségi szénhidrátot is! Emlékszem a finom pizzára is :) Kondis korszakomban 20g cukortól nem zsírosodtam, olyan 40-50g volt a "túlzott" bevitel határa. Idővel abba hagytam ezt a "szakszerű" koktélt és közvetlen edzés után ettem egy Balaton szeletet, majd a fehérjés vacsit.

    "a pihenes annyi h a tobbiek utolernek 4:00-an" és szegényeknek mi a pihenés? :) Drukkolok!

    Az erősítés és technikázás futásban betöltött szerepe mekkora jelentőséggel bír? Valójában gyorsabb tempó érhető el vele, csökkenti a leendő sérülések veszélyét? Nem szeretnék a többi sport társ nevében nyilatkozni, de úgy fogalmaznám meg, hogy az átlag kocogó nem biztos, hogy teljes körűen odafigyel ezekre is!

    Chuck Norris: szedtem a Vitaking Sportolóknak szánt multiját közel 1 évig. Fáradékony voltam akkoriban. Nem fogom rá, valószínűleg túl edzés lehetett, de nem éreztem semmi hatását. Amióta nem szedek extra kiegészítőt, csak picit jobban odafigyelek a kajára ( azért jutalom megy mellette :) ), azóta a munkahelyi stressz ellenére is energikus vagyok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák