Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz archie17 #68258 üzenetére

    A sushi rizs és az apróra vágott sós füstölt szalonna, amit érdemes megpróbálni, ha ennyire hosszúra mész, vagy ha vegán, akkor szalonna helyett zöld olajbogyó. Jobb lecsökkenteni a rostosakat, mert egy bizonyos mennyiség felett végigmegy rajtad félig emésztetlenül. A banánnal és az aszalt király datolyával is volt már, hogy így jártam. A friss alma, mandarin, citrom, egész jók szoktak lenni kis mennyiségben. Ha választani kell, akkor gyümölcsnek az alma a legjobb szerintem, olyan 2 óránként 1 darab elosztva fél órákra, a citromlé meg mehet az italba. Nekem ennyi a tapasztalatom, de ritkán megyek hosszúra. Még ami esetleg jó lehet, ha iso helyett a szőlőcukrot választod. A fruktóz nehezebben szívódik fel és hasznosul, mint a glükóz. Viszont ha ilyen cukrosakat akarsz, akkor fontos, hogy ne legyen gyulladásod, mert akkor kontraproduktív, ha pl. belobbanik tőle az ínyed vagy a bélgyulladásod. Az alacsony rosttartalmú rizs azért jó, mert ugyanúgy glükóz, csak elnyújtottabban szívódik fel. Porciózni nem tudom hogyan érdemes, én csak zacskóba vagy kis dobozba rakom, ha házilag frissítek aztán megállok fél percre. Ha nincs pergősre főzve, hanem csomókban lehet enni, mint a keletiek, akkor teljesen jó.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák