Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz sipi700 #57710 üzenetére

    A könnyű és a gyors ritkán vannak jóban. ;]

    Nekem amúgy 3:30-4:30 közé a legjobban a Boston 9 jött be. Az Adios 5-nél jóval több csillapítás van benne, de még megvan a racing flat jellege, jó pörgős kis cipő.. ráadásul az egész talpa Continental gumi, úgyhogy vizes időben is korrekt a tapadása.

    Az új Adizero széria (Adios 6, Boston 10) valahogy nem jött át. Az elődeikhez képest nagyon emeletesek lettek, tempóra meg jobban bejött az alacsonyabb magasság. Ezért nem érzem a Saucony Endorphin PRO-t se, pedig tesztekben esküsznek rá... aztán tavaly jobbat futottam egy fapados Adios 4-ben. :D

    Azok közül amiket felsoroltál én talán az Adios 6-nak néznék jobban utána. Úgy tűnik mintha az Adidas a teljes Adiozero szériát eltolta volna egyel. Az RC, SL és Adizero PRO lett a racing flat, az Adios lett a korábbi Boston, a Boston meg valami egészen új túlépített "izé". :U

    Régen sokat gondolkodtam az Adizero PRO-n én is, de arról meg a tesztek beszéltek le, hogy gyakorilatilag semmi különbség nem érezhető egy Adios 5-höz képest, így viszont nem igazán éri meg a jelentős felárat. Annyira alacsony a stackje, hogy a karbonlap se ad túl sokat.

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák