Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz inf3rno #46167 üzenetére

    Nem, csak a szintidőt figyelem ami a teljesítéshez kell, illetve nevezetes pontok nyitás és zárás idejét.(mindenhova oda érjek) Meg néha pár egyéni időt, saját csúcsot stb...egyéb módon nem.

    Az ízület mindig probléma, izomzat is meg inak is, pláne lábszárban szokott kikészülni. Csípőm is megérzi, alsó hátam annyira nem. Leginkább a térdem az, ami. Bokám meg nem örül, ha más irányba indul.

    Persze próbálom óvni, segíteni .....Kompressziós szár, cipő, bot, gatya stb.

    Rövidnadrágban mondjuk nem is tudok futni, csak rövid ideig pár km.....combom vastag és nagyon kidörzsölik egymást.
    Persze, természetesen van kenceficém erre a célra, de nem sokáig hat, olyan mértékű a súrlódás. Tehát futás csak tech. compression short-ban.
    175cm/90kg körül mozgok ....Húsos vagyok, aminek van előnye meg hátránya is.
    De nem is akarom leadni, mert egyszer sokáig építettem és mutogattam versenyszerűen, másodszor pedig egyéb sportágakban is kell. Sprinter alkat vagyok, azt is csináltam gyerekkoromban az atlétika részlegben, meg váltókat......szóval eltévedtem, de megyek ahogy a lábam bírja.
    Bár labdarúgásban rengeteget futottam, ki is néztek egy két helyen, ahol nem volt divat.

    Igen, nem szeretnék olyat venni, amit aztán nem úgy tudok használni, ahogy megfelelő lenne.
    Na az lenen csak a tökönszúrás. Megvenni valamit, amit aztán nem tudnék széles körben használni. Ettől jobb, ha jelenleg nincs. :B

    (#46171) tomcica
    Ok. :))

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák