Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz #78687232 #29283 üzenetére

    Az a vicces, hogy én maradtam le - legalábbis tempóban mindenképpen. :DDD

    Az első évnek technikailag semmi értéke nem volt amúgy, először csak felálltam a futópadra, és próbáltam futómozgást végezni, aztán meg annyira belejöttem, hogy egyórás edzéseket csináltam közel max pulzuson, amitől teljesen készen voltam állandóan. Eltelt vagy egy év, mire megtaláltam a topikot, és kezdhettem az alapozást szezon közepén, és dobhattam ki az első sok hónapot. Ez aztán el is tartott tavaly júliustól idén március elejéig (akkor gyűltek eszeveszett módon a km-ek), és még mindig azt érzem, hogy ezt az évet még mindig rendes alap nélkül toltam végig. Na, de majd jövőre nekiállunk a minőségi munkának. Csak ez a hétvégi maraton legyen meg valahogy.

    Párom amúgy egy évvel később kezdte, kardióban már előttem van, pedig lefutott km-ben közel a felénél jár csak az enyémnek. Jó, persze gyorsabb vagyok, de ha izomtömeget nézünk, ez érthető is. Félmaratoni távon viszont már csak fél percet tudok verni rajta km-enként, maratonon pedig szerintem az okos erőbeosztásával, és a jobb kardio alapjával örülhetek, ha végig bírom tartani a tempóját.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák