Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz werszomjas #24840 üzenetére

    kb 3 éve futogatok egyébként, de sokszor jött össze viszonylag hosszú kihagyás, 1-2 hónap is akár, és akkor kezdheti elölről az ember. ez az idei első olyan alapozásom amibe tudatos(abb)an ugrottam bele, gyakorlatilag novemberrel kezdődött.
    itt egy még október végébe belecsúszó futás, 7:32 @ 159 bpm [link] - de ez borzasztó rosszul sikerült, sok kihagyás után
    november végén már ez úgy nézett ki, hogy 7:18 @ 145 bpm [link]
    aztán kb. sokáig meg is maradt ez a szint
    december vége 7:34 @ 149 bpm [link]
    ez volt az egyik utolsó futásom januárban, utána 3 hét szünet következett, 7:19 @ 149 bpm [link]
    február vége fele 7:13 @ 147 bpm [link]
    március végére pedig eljutottam oda, hogy 6:45 @ 147 bpm [link]

    nem mintha olyan érdekes lenne ez, vagy nagy teljesítmény, de most nekem is jó volt ezeket visszanézni, plusz talán tényleg látható valami fejlődés. tudom, hogy jó ilyeneket látni, mert én is pont ennyire rá voltam függve a dologra, mint te :D ez egyébként 724 km futás október óta.
    végül pedig összehasonlítva a tegnapi futásom a saját tempómban 6:44 @ 146 bpm [link]
    és ma reggel ugyanaz az útvonal egy barátom tempójában 7:25 @ 127 bpm [link](lehet csak a reggel miatt), plusz odafele látszik, hogy végig emelkedik, visszafele meg lejt, ez kicsit befolyásolhatja.

    [ Szerkesztve ]

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Új hozzászólás Aktív témák