Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    válasz Morris #7931 üzenetére

    Ez vicc? Mert a fűnyíróra külön topik kell, arra nem mondjuk, hogy árukereső, pedig mind egyforma. De ha fűkaszáról kérdezek olyat, amit nem találok meg az árukeresőn, max. minden létező fűkaszának elolvasom mindenét, hogy melyiket lehet használni fél méteren, és mégis lehet rá kést tenni, és a damilfeje is könnyen, és gyorsan szerelhető, az már árukereső. De egy fűnyíró, amiről annyit kell tudni, hogy milyen széles, arról lehet kérdezni. Tény, hogy gondolom fűnyíróról se lehet olyan alapdolgok alapján sem keresni, mint oldalkidobó, de az jó eséllyel látszik. De erre kell topik, de én egyszerű hülyeséget kérdeztem, amit pillanatok alatt megtalálhatnék árukeresőn... Hozzátenném azt is, hogy nem gagyi érdekel, szóval ezeket az tudja, aki látott már ilyet. Azért kérdeztem. Mert ezek így együtt amiket felsoroltam, nem nagyon szoktak lenni az alapján, amiket láttam árukeresőn, mielőtt kérdeztem. Mert ha mondjuk ilyen D-s karú, akkor szerintem sem kést nem lehet rátenni, de a damilfeje is jobb esetben nem koppintós, nem tekerős, hanem szétszedős, rosszabb esetben meg olyan ami köré könnyebben feltekeredik a fű. Meg vékony damil megy bele. Nem tudom mi volt a probléma a kérdésemmel azon kívűl, hogy ez másféle fűnyíró.

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

Új hozzászólás Aktív témák