Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • draco31

    veterán

    válasz rasotamas #2941 üzenetére

    Nekem GLM 51S Premium van, 1 éve megy a nyúzása. Olvasd el a használatiját, ha írja az olajozást a légszűrőnek, akkor tedd meg, mert úgy jársz mint én, fentebb vannak képek.
    Én egyébként Fehérgyarmaton vettem, itt van mellettem, de nem tudtam hogy ott rakják össze :)
    Abban az üzletben vettem amelyik forgalmazza is, ez a boltos elmondása szerint olyan darab volt, amit valaki megvett, de nem tetszett neki ezért visszavitte és valami mást vett helyette. Én meg 50e-ért ott nem hagytam. :D Most nyáron gondoltam hogy utána járok már mi is ez valójában, akkor tudtam meg hogy itt készül, és egyéb hasznos dolgokat a használatijából.
    Nekem sajnos nincs salg csatlakozó, az pedig jó lenne. Viszont olyan masszív a váz, hogy sajnálnám megfúrni, és rakni rá.
    Összecsukást nem néztem sosem a sajátomnál, de maximum csak venni kell hosszabb csavarokat.

    Ja és még valami, nekem a napokban eltört a kerete. Ahol húztam a zöld vonalat, ott megy keresztül a csavar. És a cső azon része repedt el, ami lefelé tart a fűnyíróhoz, nem pedig ami felfelé a kézhez. Valamit majd kitalálok a megerősítéséhez. De hozzáteszem, nincs rá vigyázva, kapja a magáét szépen.

    ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Új hozzászólás Aktív témák