Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Ati1979 #31106 üzenetére

    Most én telefont használok leginkább út közben, mert sajnos a Meizu M6-om már nem bírja nagyon akksival. Ez így 16GB-ot jelent, nem bővíthető, ráadásul más is kell rá férjen. Igazából egy olyannak örülnék talán legjobban, mint mondjuk egy Sony Smart BT headset/lejátszó, amiben van egy nagy halom tárhely, jó minőségű DAC, és alapból arról hallgatoknék zenét, de mondjuk bejövő hívásnál meg automatikusan pause és mehet a beszélgetés. Vagy ugyanez ilyen smartwatch kivitelezésben (bár ott kényelmetlenebb lenne az órától a fülig vezetett kábel).

    Egyébként én úgy vagyok vele, hogy mivel elég gyakran út közben hallgatok zenét, így nem igazán érezném a különbséget a flac és az mp3 közt, így meg inkább a tárhely szűke miatt marad az mp3. Viszont ami a durva dolog, hogy néztem, milyen laptopra váltanék esetleg 1-2-3 éven belül, és jelenleg a vékony és hordozható méretben a legnagyobb tárhely az a 256-os ssd, amire a rendszer mellé elég szűken férne fel ennyi zene, és akkor mást még nem is tettem rá :)

    raven12: fül felett vezetősből is van egyáltalán uneven? szerintem ha már fül feletti elvezetésű a kábel, akkor nem szükséges még a nyakad köré is tekerni. esetleg egy soundmagic e30?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák