Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shufny

    őstag

    válasz #16820480 #23014 üzenetére

    Engem nem zavart L jack -kel sem a használata, sőt. Ez a kábel nekem kifejezetten tartósnak tűnik. Szerintem inkább védi a kontakthibától a fülest, mint okozna. (ilyen vastag és merev fülhallgató kábel nem lenne praktikus)
    Semmi nem annyiba kerül, mint amennyi előállítani.

    A nemtörődömség az az, hogy nem mondják meg milyen jack -et használ a telefonjuk, nem az, hogy másmilyen kiosztást. És azért nem foglalkoznak vele, mert nem foglalkoznak a füles piaccal vagy a hangminőséggél úgy általában. (szemben az Apple -lel) Így eladhatják nevetséges áron a gyári headset -et cserealkatrészként.

    SGS -t is voodoo -zni kell, hogy rendesen használni tudjad a hangchip -et, az SGS2 hangját meg lehúzták a klotyón. És mellesleg több Nexus S verzió is olyan kiosztást használ, amit az iPhone.

    Értelemszerűen mivel nem foglalkoznak a hanggal, így a hozzátartozó lobbival sem... szemben az almával.

    Persze a közvetlen kiváltó ok, hogy az iPhone -on megcserélték a kiosztást, csak azért, hogy ne legyen kompatibilis. Viszont a többiek érdektelensége tehet róla, hogy ennek a húzásnak volt értelme.

    (#23015) ntomka: Bocs, akkor félreértettem. Azt hittem a "sőt" eltörli az "ezen az áron" -t. szerk: akkor végképp félreértettük egymást. Egyébként gondolom te is hallottad, hogy a csatlakozóval elég sok gond volt. Nem követtem, hogy azóta változtattak-e rajta valamit. A többi része persze tényleg minőséginek tűnik. Mondjuk arra érdemes figyelni a kis fülűeknek, hogy elég nagy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák