Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz .DLL #41874 üzenetére

    Ha lenne most is fejlesztés, akkor akár jobbak is lehetnének. Létezik egy új multibit dac, most nem jut eszembe ki csinálja, állítólag nagyon jó. De ezek a (ma már) vintage-nek számító kilencvenes évekbeli első generációs multibitek csak elvileg jók.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

  • Azurooandrew

    tag

    válasz .DLL #41874 üzenetére

    Valóban az E10K mellett a X-FI HD (aka Királyfi ;) a másik jelöltem, korábban visszaolvastam a topicban és többen ezt hozzátok ki ajánlott vételnek nem csak a „sima” e10 de a frissített fiio-val szemben is. Érdekes volt azt is olvasni, hogy volt aki szellősebb terűnek érezte a Fiio-t, ugyanakkor közös jellemző, hogy kicsit ridegebbnek tartjátok mint a dögösebb, realisztikusabb hangzású X-FI-t.

    Viszont funkciókban/felhasználó felé nyújtott extrák (bass, gain) tekintetében én kicsit puritánabbak érzem a X-FI-t, például nem teljes értékű a hangerő potmétere, szemben a fiio alps potijával továbbá usb-n nem tudja a 44.1kHz-et.

    Persze ha hallanám őket egymás mellett és szignifikánsan jobb hangot kapnék (nagyobb tér, több részlet, testesebb ám a közép és magasakat nem beárnyékoló hangzás) a X-FI-től, akkor simán őt venném…szóval lehet, hogy mindkettőt megveszem és a (hang + kezelhetőség) jobb marad a másiktól pedig elállok.

    Kieg: Az amúgy barátságos A4Team üzlet személyzete időközben arról tájékoztatott, hogy ha interneten rendeltem, ám személyes átvételt választok akkor nem érvényes a 14 nap elállás lehetősége, mivel a helyszínen átvettem, tehát megnézhettem a terméket. Maradjuk annyiban, hogy ezt szerintem rosszul tudják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák