Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • contaxg

    veterán

    válasz Radomer #35169 üzenetére

    Meg ne bánódj :R de ez annyira tipikus eset és az elmúlt hetekben sokadszor botlok ebbe a történetbe. Az AD900x már egy elég komoly fejhallgató amit gyenge forrásról hallgatni nem túl nagy öröm, de a tulajok erre már nem akarnak túlságosan áldozni. Pár tízezres kínai szutykokkal pedig ez nem lesz sikeres projekt. Abban sem vagyok teljesen biztos, hogy az A900X-et jóárasítottan vásárlók többsége ezt a hangot keresi valójában.

    [ Szerkesztve ]

    A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

  • .DLL

    veterán

    válasz Radomer #35169 üzenetére

    Szinergia, szinergia, szinergia!

    Minek 60-80 ezres fejes, ha nem szolgálod ki? A forrás még talán fontosabb, egy 20 ezres fejes is olyan könnyesen jól tud szólni egy komoly cuccról, hogy nem hiszem el! És ez nem túlzás a kis Philipsemmel, alatta egy (kölcsön) Violectric V100-al egyszer bekönnyeztem. Nyilván egy jobb fejhallgató még rátesz pár lapáttal az élményre, de ezek összeadódnak, ha a forrás nem teszi oda magát, esetleg nem illik a hangszórókhoz (még ha drága is volt) akkor hiába, hiányos lesz az élmény. Ezért kell az összhang (szinergia).
    E10K-t semmiképp nem ajánlom ahhoz a fejeshez, túl vékony hangja van.
    Lehet hogy egy PCI-os hangkártyából van értelmesebb 30k körül, nekem volt egy AIM SC8000, elég korrekt hangja volt, semmi sallang.
    Van most 25k körül DacMagic XS illetve EZ.

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák