Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNNIA1920

    őstag

    válasz krisz242 #92420 üzenetére

    Azért nem írtam ez idáig, mert nem volt mit. Amik eddig itthon voltak eszközeim, azokat vagy eladtam vagy kölcsön vannak. Egyedül egy OTL csöves erősítő és a Fiio M11 Pro van most itthon. Az előbbi a 18 Ohm-os Hifiman fejeshez nem jó, utóbbi meg egy DAP, ami nem egy kategória egy asztali cuccal.

    Gondolom azzal nagy titkot nem árulok el a NOS 11-ről, hogy XLR kimeneten jelentősen jobban szól fejessel, mint 6.3-as Jack-en. Utóbbi esetében egy jóval tompább hangot kapok, míg XLR esetén "kinyílik" a zene.

    Mivel egy Genius kis aktív hangfalam van, azzal nem sok értelme lenne bármivel is összehasonlítani a DAC részét. Hangfalas rendszernél meg szét kéne szedjem a beépített szekrény miatt az egész rendszert, ahhoz meg még nem volt kedvem.
    Ha barátom végez a ház átalakítással, akkor nála ki fogom próbálni a DAC részét, neki is TMP Ant DAC-ja van illetve egy elég komoly vintage rendszer.

    Eladni nem fogom, mert jó áron szereztem és megkockáztatom, hogy 500 ezerig nem nagyon találnék jobbat, esetleg mást.

    "Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

Új hozzászólás Aktív témák