Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rexton

    tag

    válasz Balázs Z. #86206 üzenetére

    Én nem tanácsot szeretnék adni, csak személyes tapasztalatokat osztok meg.

    SMSL SP200: nagyon tiszta, de elég "élettelen" hangzása van. Mondjuk nekem az X2HR hangja ezzel tetszett jobban, mint csöves erősítővel. Fiio FH3-al hallható a nosie floor-ja elég erősen, bár az borzasztóan érzékeny fülhallgató.

    Ezt cseréltem egy Topping A30 Pro-ra: Ez sokkal bugisabb. Ez is lineáris, de valahogy dinamikusabb, mint az SP200. Zeos szerint is sokkal élet telibb, mint az A90. Nagyon masszív darab, van benne anyag, meg is lepődtem, amikor kivettem a dobozából. Eléggé melegszik, ezért is van rajta annyi szellőző nyílás. Ez szubjektív ugyan, de nekem tetszik a kinézete. Sokkal alacsonyabb a noise floor, mint az SP200-nál ennél nincs háttérzaj a Fiio-val, legalábbis én nem hallom. A kapcsolók, és a potméter is elég kellemesek rajta, nem ilyen "gagyi kínai" érzésűek. Az SP200-on a potméter sokkal rosszabb ilyen szempontból. A hátulján a ground kapcsoló tényleg nem parasztvakításként van rajta. Ha mindent maxra veszek, és RCA bemenetről használom valami érzékenyebb fülhallgatóval/fejhallgatóval, akkor hallani lehet ilyen fura loop hangot/zajt. Ha benyomom a ground liftet, akkor ez a zaj megszűnik.
    Nekem eddig nincs vele rossz tapasztalatom, majd hosszú távon kiderül, hogy felrobban-e. :DD

Új hozzászólás Aktív témák