Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • letoltobeze

    aktív tag

    válasz Zoliee #86142 üzenetére

    Igen, az is benne van a pakliban, hogy átvertek. Hétfőn igyekszek a végére járni a dolognak.
    A hd650 maradt, mert kényelmes, strapabíró, könnyű, meg a KANN-al egész tűrhetően szól.
    A Quad ERA-1 az ment, nem volt rossz, de a Sundara hangja is jobban tetszett, pedig az csak kb. fele annyiba kerül, ráadásul túl nagy volt a fejemre. Szóval bejött a Hifiman-vonal.
    Aztán csak nem bírtam magammal és az Arya után rendeltem egy Anandát is mert nagyon kíváncsi voltam, hogy miben különbözik a hangjuk.
    Hát...
    Eddig azt hallom, hogy az Ananda sokkal univerzálisabb mint az Arya, azaz több forrásról élvezhető. És határozottan több a mélye. Kevésbé száraz a hangja.
    Nekem eddig az RME ADI-2 FS-el az Ananda tetszett a legjobban. Ha az Ananda után felteszem a HD650-et, olyan érzésem támad, mintha Sokol rádiót hallgatnék. 😁
    Viszont most hogy itt a Momentamp... Ez már olyat csinál az Arya-val, ami eléggé hasonlít az első Naim-os élményemre.
    Jó lenne a Naimba életét lehelni végre, hogy össze lehessen hallgatni őket...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák