Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • istvan170

    aktív tag

    válasz krichd1 #34890 üzenetére

    Mert mégis csak egy 80-90e Ft-os DAC újonnan. Az IEEE 1394 csatlakozás ráadásul kicsit macera. Igazán csak a Texas Instruments firewire chipjeivel futja ki magát. A laptopom Ricoh chipjével érezhetően gyengébb. Mindenesetre az elmúlt években volt Konnekt6, Konnekt8, most Impact Twin van. Ezek a TC Electronics cuccok egyöntetűen nagyon jók. Sok mindent meghallgattam közben mellettük. Most egy hétre visszakaptam a Konnekt8-at az Impact helyett. Az egy erőteljesebb, maga mutogatóbb, igazi látványos hang, nekem kicsit fárasztó. Az Impact visszafogottabb, hosszabban hallgatható. Sávszélei ettől függetlenül ugyanúgy megvannak, le sem tagadhatják, hogy egy gyártó termékei. Az egész széria nagyon rendben van. Ha körülnézel a Neten, mindenhol ezt fogod találni, nem véletlenül. Nekem egy tv studióban dolgozó barátom is Konnekt8-cal hallgat zenét otthon, teljes megelégedéssel. Előtte kínai cuccai voltak, mindenféle árfekvésben, aztán a DIY dolgokban mélyedt el. Sose érte ezt a szintet, amit ezek a gyári cuccok. Az Impact mellett szól még a létező mindenféle digitális meg a 4 analóg ki-be menet, illetve a szimmetrikus felépítés. Nyugodtan vedd meg.

Új hozzászólás Aktív témák