Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz krichd1 #34648 üzenetére

    Pedig még én is írtam a témában, de saját fejesemnél el is felejtettem, csak bedugtam az erősítőbe és kész, nem gondoltam rá, egyből forrasztgatok. :P

    Most két dolgot próbáltam ki, mindenesetre a konklúzió azonos lett:

    1. beforrasztottam két 68Ω-ot a Panda kimenetére: javult a DT880 @600 hangja, teltebb lett, kicsit dinamikusabb.

    2. visszaállítottam a Pandát eredeti állapotba, és meghallgattam a 32ohm-os SHP-5401-el is mindkét erősítőt.

    A konklúzió: a Sharp SM-23 mindkét esetben részletesebb hangot, és sokkal jobb teret produkált, a gitár... a cinek... minden jobb, és belül helyezkedik el egy színpadon, nem csak egy gömbfelületen jelenik meg. Ezen kívül élettel telibb vidámabb hangja is van, ezt csak ilyen szubjektíven tudom leírni, visszaváltva a Pandára olyan angolos (nem azt mondom, hogy esős) hangulat fog el.
    STK4141 II. diszkrét-integrált erősítő modul van benne. Evvan. Viszem következő talira, addig is nyitott vagyok bármilyen meghallgatási kérelemre, összehasonlításra.

    (#34650) Ribi: Az egy eredeti DT990 volt, mérésem szerint 250ohm-os. Valóban nagyon fincsi hangja volt, nem tudom fent van-e még AVX-en.

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák