Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz vodkaboy22 #26278 üzenetére

    Ha már csöves OTL, lassan megépül, remélem jövő héten már a teljes doboz összeáll, te tudod miről van szó:


    Ez kollégámé, az enyém is egy ilyen dobozban lesz csak picivel nagyobban, mert nekem szélesebb a toroid trafóm, mint ez a kb. 60+ éves trafó amit egy rádióból bontottam.

    Most hogy már tudtam visszacsatolást állítani, azt tudom mondani, hogy a pcm5102 nagyon jól illik az E88CC OTL erősítőhöz. Valahogyan ki fogom mérni, de egészen biztos vagyok benne, hogy a frekimenet egyenesebb nem is lehetne. Egyszerűen a mélytől a magasig egyik sem ugrik ki, minden pont olyan, amilyennek lennie kell.

    Driver / firmware téren még van szopás, mert pl. 24bit/48kHz módba kapcsolva WIndows alatt nem ad ki hangot a cm6631A, de ha felteszem 24/192-re, akkor meg lejátsza a 24/48-as zenét, érdekes. Linux alatt majd holnap vizsgálódok ezen a téren.

    Amúgy lehet egyszer szerzek majd olyan 6 csatornás CM chipet mint amit te is szereztél, nem lenne rossz ha egyszer leváltom az Audigy-t.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák