Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz zoli03 #20903 üzenetére

    Én is hasonlót csináltam :P [link]

    Helyedben kipróbálnék pár opa-t, mert tudsz változást okozni rendesen. Bemenetről tényleg elhagyhatod a kondit vagy építsd úgy, hogy kapcsolható esetleg lejumperelhető legyen. A sok fémréteg ellenállásnak értelmét nagyon nem látom de te tudod :P (sok láb sok antenna + parazita kapacitások tömkelege). Bd139-et nem kéne 1 nagyobb tranyóra cserélni? :) 50fokon járatva adatlapból megkereshető mekkora teljesítményt bír elég határon mozog. (Meg lehet próbálni MJE15030g-t tapasztalatból mondom nagyon jó audio célokra.)
    Legtöbb DAC- után nem lesz DC mivel a dac-ba raknak csatoló kondit, de ha DC csatolású akkor se kell félni a kimeneti védelmek általában jók egy usb/dac-ban.

    Én a kimeneti ellenállást is elhagynám :P De ahhoz profibb táp kell igaz. :DD

    De nyilván neked kell kitesztelni játszani, hogyan lesz számodra kedves a hangja lehet amiket írtam pont számodra rontana, mindenesetre ne add fel probálkozz csiszolgasd itt ott! :)
    ÉS grat nagyon kafán néz ki! :R

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák