Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Racecam

    MODERÁTOR

    válasz lazydog #22 üzenetére

    Nagyon sok igazság van abban, amit írsz, ezt készséggel elismerem! ;) (Pl.: natív felbontás, látószög egyes modelleknél, régebbi modellek válaszidő problémái (ez csak a játékos kedvű felhasználókat érinti).
    Nos, azzal kapcsolatban amit az utolsó bekezdésedben írsz, én nem így gondolkodom! Egészen három héttel ezelőttig egy LG F900P előtt ültem immáron 2 éven keresztül. (Borzasztó geometria, tűrhető színek.) Közben a munkahelyemen, ismerősök körében, barátaimnál felbukkantak a különböző típusú TFT LCD monitorok. Alaposan beleástam magam a témába, és mivel a személyes tapasztalatom, már megvolt ezekkel a jószágokkal, csak arra vártam, hogy megjelenjen az a monitor ami a legjobban megközelíti az igényeimet ebben a kategóriában. Úgy éreztem, hogy a P19-2 lesz az, már akkor amikor még csak bejelentették. (CeBIT) Természetesen ez a monitor sem mentes az apróbb hibáktól, de azt a minőséget simán hozza, amit előre elképzeltem. Bizonyára olvastad a tesztet a tftpanel.hu oldalon, nem mondhatod, hogy igyekeztem takargatni a monitor hibáit, ellenkezőleg! Ami így utólag úgy tűnik nem volt túl bölcs döntés, mert sokszor sokkal nagyobb feneket kerítettek ezeknek a dolgoknak, mint amennyit érnek.
    Összefoglalva: hidd el nem rongálná az egó-mat, sem magam, sem mások előtt, ha azt kellene írnom, hogy ez bizony egy nem túl jól sikerült monitor. (Csak zárójelben jegyzem meg, hogy 3 napig volt nálam egy tesztpéldány, ha annyira sz@r lett volna, akkor az enyémet meg sem veszem!)
    Ettől függetlenül elfogadom azt, hogy Neked jobban bejönnek még a CRT monitorok, ebben az esetben nincs más hátra, mint megvárni az OLED-ek eljövetelét! ;) Bővebben: link

    Com'è diverso il mondo visto da qui

Új hozzászólás Aktív témák