Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz hoffman_ #662 üzenetére

    Na, éjjelre ez az utolsó. Úgy tűnik megoldottam. Elég házi a módszer, gányolás jellege van, bár igényes és amúgy sem látszik. A rack adta át szemtelenül a rezgést, de úgy tűnik sikerült megoldjam. A rendszer vinyó, a kisebbik biztos, hogy nagyon zúgott, egyedül is, most csak az van bent, csendbe. A megoldás:

    1. A fentebb írt gumibak trükközés elengedhetetlen hozzá.

    2. A rack egyik oldalon rögzíthető ugye a "polcba", míg a másik oldalon nincs semmi rögzítés. Nos ott tud átszökni a rezgés leginkább. Úgy oldottam meg, hogy a talpra ragasztott filcből vágtam 3 apró darabkát, és kétoldalú ragasztószalagból ezekhez 3 apró csíkot. Ezt a rack adott oldalára felragasztottam, és így toltam a helyére. Így befeszült picit jobban, illetve ezek a rezgést se adják át.

    Nem 100%-os megoldás, de úgy 95%-nak elmegy :D Meglátjuk mennyire lesz jó hosszútávon, szerintem teljesen.

    mod:

    Arról nem is beszélve, hogy most le van szedve az előlap, a tető és a két oldallap. Ha majd visszaraktam őket, az is egy plusz merevséget a háznak, szóval szerintem tök kuss lesz. Juppí, legyen igazam :)

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák