Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MasterMind

    tag

    Játszik vele még valaki? Vagy mindenki áttért a 17-re?
    Én az elmúlt fél évben nagyon ráfüggtem, elképesztően tartalmas. Meccsről meccsre tartani a szintet, igazítani a taktikát az egyik legnagyobb kihívás, amit valaha bármilyen játékban tapasztaltam.
    Ebben a fél évben két nagy nehezen megnyert szezonon (emellett két FA-kupa trófeaa) vagyok túl a United-del, amiből látszik, hogy milyen mélységig nyomom. Az esetek 80%-ban Full Match 2D View, bár a Full Match-ről mostanában kezdek leszokni. Szakmai stáb mindig a toppon tartva, a Youth-keretek is folyamatosan figyelve és emellett nem 100 milliós Pogbák igazolva, hanem ígéretes fiatalok vagy lassacskán kiöregedő, ám de tapasztalt rókák, akik hozzák a szintet még egy pár évig. Próbálok valódi managerként működni, a financiális szempontokat is figyelembe véve.
    Most épp egy 4-2-3-1-ből átalakított 4-1-1-3-1-et játszom többnyire egy feltolt Standard felfogásban. A taktikai problémák azonosításában nem vagyok egy nagy pro, a rengeteg végignézett meccs ellenére sem. Van úgy, hogy hamar rájövök, de vannak meccsek, ahol az istennek sem találom, mi a baj, de mindent megnyerni amúgy sem lehet. Ettől szép ez. ;]

Új hozzászólás Aktív témák