Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • No, végigmentem egy teljes szezont, és nagyon magába szippantott a játék. Már egy ideje szemeztem a szériával, de eleinte túl bonyolultnak tűnt, most viszont kezdek ráízlelni. Bár még mindig hihetetlenül tartalmas, egyszerűen annyi időt el tud venni, ha igazán mélyre beleásom magam, hogy egyszerűen nincs mindenre idő, mindent megcsinálni, leellenőrizni, stb.

    Egy kérdés: Miért csökkennek a fejlődő korban lévő játékosaim csillag értékei? :F
    Arra gondoltam, hogy ha hozok egy-két topjátékost, akkor a csapatom megítélése jobb lesz, és ahhoz viszonyítva a játékosaim nem olyan nagy számok, de ettől még ténylegesen nem rosszabbak, csak relatíve.
    Ez így van?

    Meg az miért van, hogy kinézek egy játékost és ott megvan, hogy mennyire jó, meg milyen potenciál van benne, aztán miután megvettem, fél vagy egy csillaggal általában kevesebbek? És ebből már le van vonva a csillagoknál a fekete szakasz is, ami gondolom azt jelenti, hogy nem tudták megállapítani, hogy pl 4 vagy 5 csillagos a játékos. Aztán megveszem, és kiderül, hogy csak 3 és fél...

Új hozzászólás Aktív témák