Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ^Boss

    őstag

    első mentésem

    igazolások:
    távoztak: Fellaini (10M, Juve), Valdes (1.7M, Leicester), Young (9M, Tham), McNair (2.8M, Norwich) = 23.5M
    jöttek: Tielemans (10+20M, Anderlecht, CM, 18 éves), Mario (12.5M, Villarreal, RB, 25 éves), Stones (25+19M, Everton, CB, 21 éves), Yarmolenko (10+10M, Dinamo Kijev, Winger, 26 éves) = 57.5 + 49M

    kicsit sokat költöttem, de muszáj volt, néhány jobb célpont elérhetetlen volt, márpedig nem lehetett mást ígérni, minthogy PL győzelem, FA elődöntő, BL negyeddöntő. :mrgreen:
    ettől függetlenül főleg tehetséges fiatalokra mentem rá (Tielemans és Stones posztján a legjobb lesz 1-2 éven belül), Mario szükségmegoldás volt Darmian cseréjének, hozzáteszem eddig nem annyira vált be, Yarmolenko pedig a totális hiányban lévő jobb szélső posztra jött.
    nyáron visszajön Januzaj, aki Depay-jal évekre megoldja a balszélt. Valenciát még nem adtam el, mert Yarmolenko mellett csak ő van oda.

    PL-ben egyelőre nem kaptunk ki, ennek ellenére a Spurs elképesztő formája miatt alaposan lemaradtunk, 2. helyen tanyázunk. (1. Spurs 15m 14gy 1d 0v, 43p, 2. MU 15m 10gy 5d 0v 235p. 3. Chelsea 32, 4. City 31, 5. Ars 30. utána alaposan leszakadva jön a Soton. Pool a 10., 18 ponttal.

    BL-ben sikerült továbbjutni, bár nem volt a legegyszerűbb.
    1. Barca 12p, 2. MU 10p (4 döntetlen... még bőven nem működik úgy a taktika, ahogy szeretném), 3. Sporing 7p.

    Ligakupa: ZS kerettel kiestünk az Ipswich otthonában tizikkel rögtön, senki sem bánta.
    FA: Oxford/Portsmouth jön.

    Taktika:
    nagyon alakulóban van még, alapvetően 2-t használok: 4-2-3-1, illetve 4-1-2-2-1. egyik sem bombabiztos, nem találtam még meg az egyensúlyt, van olyan meccs, amikor nagyon jól megy a fiúknak, van amikor örülünk az X-nek.

    Játékosok (talán ez érdekel mindenkit a legjobban):
    Martial-t bedobtam a mélyvízbe, ő az elsőszámú csatárom, eddig nem rossz: 14 meccsen 9 gól, 5 assist, 3x volt MoM
    Rooney Shadow Striker leginkább, 17 meccsen 8 gól, 2 assist, nyáron muszáj lesz eladnom, mert szerintem romlani fog még ez is.
    Yarmolenko nagy vétel volt, 15 meccsen 6 gól, 5 assist a szélről.
    Mata hullámzó, de mégis húzóember, 17 meccsen AP-ként játszva hol szélen, hol csatár mögött 4 gól, 4 assist, 4 MoM "díj".

    védők közül Shaw óriási lesz, a legjobb ratingje van, minden meccsen kiváló. 4 assist.
    Smalling a legjobb CB eddig, de Stones is hamar belejött, elején ultrafos volt.
    középpályán Herrera-n kívül mindenki gyenge eddig, ennek az oka szerintem a taktikában leledzik, majd megpróbálom kijavítani.

    végül a sérülések:
    Depay 9 hónapra kidőlt 7 forduló után, így Yarmolenko a rosszabbik oldalán szélsősködik, vagy épp Pereira játszik ott, akit szintén sokat játszatok, szerintem jó lesz.
    viszont emiatt a télen a PSG-ből elvágyódó Lavezzi-re lecsaptam az utolsó filléreimből, 2.5M+7.5M-ért jön januárban, enyhítve az ottani hiányt.

Új hozzászólás Aktív témák