Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz tildy #3731 üzenetére

    Azzal, hogy a ''különbség messze nem akkora'', pontosan arra utal, hogy közel olyan jó!

    Az a táblázat, amit legalul belinkelét elég erős ferdítésnek tűnik nekem... A gépsonka fehérje tartalma 100g belül szerinte 58g. Ez eleve képtelenség, mert a tömegnének közel fele víz!!! A fennmaradó 50g-ben hogy a fenébe lehetne 58g fehérje??? És akkor mi van a CH-val és zsírral??? Ugyanilyen kamu az a táblázat, amit a mekiben kapsz. Kíváncsiságból bementem és elvettem egy ilyen mekis kalóriatáblázatot. Olyan fals értékeket volt pofájuk beleírni, hogy fogtam a fejem! Pl. a nem is tudom melyik csirke prémium szendvicsük SZERINTÜK több mint 100g fehérjét tartalmaz!!! Aszittem eldobom az agyam! És az egész táblázat végig ilyen ''hieteles'' volt. Na hát ez a gond itt ezzel az OFI-ssal is. 100g tejre ad meg olyan értékeket, amik 1000ml-re vonatkozinak, amin belül a SZÁRAZANYAGTARTALOM valóban 100g, csak épp meg kell inni hozzá azt a bizonyos 1 liter tejet. És miért pont a kCal értékbe kötöttél bele? Még a 40 is sok, a Coca-Cola is 40kCal/1 deci, sőt, minden gyümölcslé is.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Aktív témák