Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz DigitXT #3721 üzenetére

    Nem utálom a tejet, ezt sehol nem írtam, hanem azt írtam, a tej egy rossz tápanyag és ez, ha törik, ha szakad így marad. Attól mert te szereted, még nem lesz egészséges. És valóban nem CSAK a tejtől híztam el, hanem a rengeteg tejterméktől, amit zabáltam (ezalatt a teljes skálát képzeld el, kakaó-vaníliástej-sajtok-joghurtok-mindenféle tejipari édesség) és ez nagyon betette a kaput. Az a baj, hogy megint ebbe kötöttél bele, mikor már világosan kifejtettem az előző HSZ-ben, hogy nem konkrétan a tej, hanem a tejtermékek jelentős százaléka okozza a problémákat. A tej csak az egyik eleme ennek a halmaznak, ami már eddig is a kelleténél többször merült fel itt eddig. Tej téma over, én elmondtam miért rossz, de az ellenkezőjét még nem bizonyította senki, azon kívül, hogy tartalmaz 2 nanogramm kalciumot, ami fel sem szívódik.

    A HSZ-ed többi részét nem kívánom kommentálni, nem ide tartozik (lehet hogy radikális vagyok, de senkinek nem adok rossz tanácsokat és eddig aki megfogadta, csak előnye származott belőle). Az Agykontroll-t továbbra is lehúzásnak tartom, de ez ide már nagyon OFF.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Aktív témák