Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz adalbert1 #368 üzenetére

    Igen ez sajnos így van! Én sem gondoltam, hogy ilyen drága lesz, jó tudtam hogy nagyon drágák a fogorvosok, meg azt is hogy nem 2 fogamat kell betömni, de azért engem is mellbe vágott az összeg! De most mit lehet tenni? Ilyen fogakkal nem élhetek tovább! és voltam több fogorvosnál is természetesen árajánlatot kérni, és ennél még drágábbakkal találkoztam! Volt pl olyan akinél valami svéd gyártmányú állítólag ez a leg jobb és ott 240 ezer volt 1 db csavar, ott az egész kezelés átlépte volna az 1 milliót! Valami 1,2 milla lett volna.(Egy elég jó használt autó ára lesz a számban) Úgyhogy most még ahhoz képest olcsón csinálják! Ja és még annyit elfelejtettem írni, hogy még a kezelésekhez fog tartozni egy íny korrekciós műtét is, mivel ahol letörnek a fogak és az úgy van sokáig ott az íny eldeformálódik próbálja a hiányt pótolni, és ezért megvastagszik, amit utána szikével szépen méretre szabnak, hogy a pótlás megfelelően illszkedjen! Csupa finomságot fognak rajtam csinálni! gyakorlatilag az egész fogászati repertoárt bemutatják rajtam ami csak létezik! Mindenféle kezelésben lesz részem! Már alig várom! :Y :(( :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák