Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Buyoo

    újonc

    Hmmm, hát én is megosztom akkor az élményem, úgyis ki kell adni egyszer :D

    még úgy 7 évesen nekimentem a fajnak és letört a bal 1es fogam... ügyelet, gyökérkezelés, etye petye..... azzal kezdődött ,hogy egy papír poént raktak bele ami kiesett és bár lehet, emlékeim csalnak de fél évig voltm úgy, hét éves voltam, fel sefogtam hogy ez baj...utána kitisztították meg hasonlók, tömés, lecsiszolták, koroné húztak rá stb. Korona 5xleesett mire valaki végre tisztességesen megcsinálta... azóta nem is volt vele probléma, egészen mostanáig.... most ugyanis (illetve márrégebben, de én MARHA nem mertem szólni) hogy érzek egy puklit a műfogam fölött, jó nagy, olyan másfél centi. Jó, röntgen, ---> állami doki --->közli hogy ÚRISTEN és hogy műtétre lesz szükség, írnak egy beutalót, de anyukám (hála istennek) van olyan okos, hogy elvitt inkább egy magánorvoshoz, ahova két ete mentünk, szépen megmutattuk a rötgent, (ÚRISTEN) etye petye, kaptam tegnapra időpontot.NAgyon rendesek voltak, együttérzőek, amikor adta a szurit a doki én meg nyüszögtem mondogatta hogy pocsánat bocsánat meg ott közben a vége felé mondogattak vidám dolgokat.... jah, a cisztát amikor meglátták (ÚRISTEN) és kiszedték, hát nagyon megszenvedtek vele, tisztességesen, anyukám ott állt végig az ajtóban, látta. Ez eddig szép és jó.. .amikor hazaengedtek mondták ,hogy annyira be fog dagadni hogy még a varratokkal is lehetnek problémák, meg majd vissza kell jönni egy hét múlva varratszedésre meg gyökérkezelésre és lehet hogy a jobb egyest ki kell húzni(!!!!) szóval határtalanul boldog vagyok.... most a fél arcom akkora mint egy lufi, elég ijesztően festek.... néha picit éreztem hogy feszül a varrat amikor egy ideig hanyagoltam a jegelést.... egész nap csak jegelem jegelem, kezde kaggódni ,hogy mi van, mert hétfőre ennek elvileg el kell múlnia.

    Az egyetlen tanács amit adhatok az az, hogy AZONNAL el kell menni amitnt érzékeled a problémát, mert úgy járhatsz mint én... majd még írok, hogy folytatódik a fogsorom legendája :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák