Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz Sk8erPeter #12537 üzenetére

    Köszönöm neked is :K

    Egyre jobban hajlok egy Win7 felé. Régebben nekem sem tetszett a 8-as win, de haladni akartam a korral, így aztán ez lett belőle, időközben meg hozzászoktam, nem volt bajom vele.

    Viszont telepítéshez lenne kérdésem.
    HDD-nél is mindig azt csináltam, hogy töröltem a partíciót, nem formáztam, hanem indítottam a telepítést és közben a windows megcsinálta magának.

    SSD-nél is van formázás? Elég ha törlöm a partíciókat és a win majd a többi elrendezi magának?

  • ffodi

    veterán

    válasz Sk8erPeter #12537 üzenetére

    Ha figyelmesen elolvasod amit írtam, akkor nem a bekapcsolástól, hanem a Win töltésének elkezdésétől (tehát a POST után) írtam a 6-8 sec-et. Amint megjelenik az asztal, használható bármi. (na jó még 1-2 sec plusz előfordulhat néha)

    Ha van elég erőforrás/teljesítmény, akkor ez nem gond.

    Videót max 8.1-ról tudnék prezentálni jelenleg (vagy friss win 7-ről), de előbbiben a hibrid boot torzíthatja az eredményt.......

    Kellően erős gépeknél nincs különbség 8.1 és 7 között, ha már betöltődött a rendszer. Betegágyak (értsd régi és lassú) esetén lehet különbség, viszont ezeknél még mindig érdemesebb XP-t használni (vagy nagyon lebutított 7-et), annak ellenére, hogy már hivatalosan nem támogatott.......én legalábbis ezt tapasztaltam a vizsgált n+1 darab gépnél. :)

    Egyébként ha már előkerült a Windowsos téma, akkor nekem is csalódás a Win 8-as sorozat, hiába, beigazolódni látszik, hogy minden második Windows kiadás ér valamit. :))

    [ Szerkesztve ]

    "A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

Új hozzászólás Aktív témák