Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz Doky586 #19662 üzenetére

    Nevetséges, gondolom fogalmad sincs róla, hogy mire való az a minimális lapozófájlméret. Legalább néznél utána a dolgok működésének...

    Ha nincs meg ez a minimális méret, akkor kékhalál esetén a Windows nem tudja lementeni a memória dumpot, amivel a legtöbb laikus eleve nem megy semmire, nem fog tudni az alapján hibát keresni.

    Ha pedig én egyénileg úgy gondolom, hogy vagy nincs kékhalálom, vagy nem érdekel a memóriadump, mert nem akarok benne turkálni, akkor nyilván felesleges.

    Ha vannak fagyások és hibát akarok keresni, akkor majd engedélyezem legfeljebb.

    Ha nekem jobban tetszik lapozófájl nélkül, mert így kevesebb az írásmennyiség (nem a helyfoglalásról van szó), akkor jobban tetszik és ennyi.

    Ha nekem jobban tetszik lapozófájl nélkül, mert már a HDD-s időkben kitapasztaltam, hogy fürgébb így a rendszer, akkor jobb így és kész.

    Téged ez egyáltalán nem jogosít fel arra, hogy mások hozzászólásaira ilyen sunyi célzásokat tegyél.

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák