Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eeXaa

    addikt

    válasz proci985 #163437 üzenetére

    ...basszus... egy pár dolgot lelőttél, ami a fejemben volt. :) (most fejeztem be)

    REBEL MOON part1

    Tipikus Snájder film. Viszont érezni sajnos hogy bizonyos dolgokra nem volt elég idő.. No meg ugye a low budget, gondolom egy csomó mindent a helyszinen kellett rögtönözni.... meg ugye netflix tempó (szerintem Shay Hatten mint netflixes hack a ludas. Az az érzésem, hogy rákényszerítették zsákkra).... valószínű amúgy hogy a teljesen digitálisra állás valahol (ártott) a munkafolyamatra, mivel a filmre forgatás esetében a lassabb tempó miatt mindent jobban át kellett rágni.Szóval érezni hogy a part 1 ban sok a kisérletezés....
    Viszont jól szórakoztam....mindig vártam mi lesz a köv jelenetben, ill hogy a sztori hova tart...
    Ed Skrein zseniális a gennyláda szerepben... szerintem nagy jövő előtt áll mint szinész..... talán ő viszi a hátán az egész filmet...
    Kiváncsi vagyok mi fog történni a folytatásban, ill. tuti lesz meglepetés minden téren ahogy látom....
    Mindenképpen köröket ver a hulladék Dünére ami sehol sincs ehhez a filmhez képest, max abban hogy az agyon lett marketingelve.

    7/10

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák