Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Sziasztok!
    Gyerekkoromban volt pár film, amit nem engedtek végig nézni... ezek egy részét pótoltam, de van, aminek nem tudom a címét sem...

    tehát kb. '87 előtti filmek, anno TV-ben voltak, vagy VHS-en. Az egyik egy sci-fi féle. Valami űrhajósok elmentek másik bolygóra, szintén emberek lehentelték őket... kb. itt ért véget. Ha jól rémlik lángszóróval pucolták el az első csapatot. A második csapat meg túlélte. OK, ennyi maradt meg :U

    Akkor volt egy, ahol vmi betegség megtámadta a gyereket, aki sátrazott talán, vagy ilyesmi... Apjával volt, nem engedték, h lássa, mert fertőző vagy mi, de kiderült, h kamu. Apa harca a gyerekért kb. a lényeg, amennyire így 30 évre visszaemlékszem.

    A harmadik -ezt többször is adták, biztosan- szintén sci-fi. Valami űrhajósok vagy repülö tesztpilóták lezuhannak. 3-an talán. mind másmerre indulnak, levadásszák őket valakik. Epic megmaradt: csóka megmássza a hegyet, vmi olyat mond, h a macska iss felért a dombra, erre jön a heli és lelövi. Meg kígyót ettek... jah. :DDD

    Szeretném felnőtt fejjel megnézni ezeket, ha tudtok segíteni, azt köszönöm. Ha rossz helyre ment, akkor jelezzétek és töröltetem. :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák