Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    Europa Report

    kisebb spoilerek!

    Ha nem láttam volna a trailert, akkor azt mondanám, hatalmas csalódás, de láttam, így már csak "simán" csalódás az előzetes képekhez és infókhoz képest. Klisés, totálisan elcsépelt, ennyire kibaszott idegesítő fedélzeti kamerás látványú filmet én még nem láttam. Az egy dolog, hogy ezt az áldokumentarista stílust amúgy sem csípem (ez egyéni ízlés kérdése), de hogy ennyire idegesítő legyen... A kamerakép állandóan szétesik, akármelyik kamera, akármikor mutatják, akár hibás, akár működő, szétesik a kép... Minden csipog, villog, kattog, serceg, mert muszáj... :W A kamerába beledumálunk jelenetek a ronda fejű nővel nagyon kellettek, ahogyan a forgó basz mutogatása is kellett 2 percenként. Ja, és persze kellenek az oroszok, mert nélkülük nincs űrprogram. Több jelenet/esemény erősen koppintva van más filmekből, a film valóságtartalma nem sokkal több, mint a Prometheusé, annak ellenére, hogy dokumentarista/realista stílusban készült. Egy ilyen jó témából ezt kihozni, szégyen. :(

    Hogy pozitívum is legyen: volt 1-2 szép és hangulatos jelenet és tetszett a 2001-es kikacsintás. De ennyi, felejthető. :(

    Legnagyobb jóindulattal is 5/10.

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák