Hirdetés

Aktív témák

  • Versus82

    aktív tag

    válasz Tibiajax #8669 üzenetére

    túl komolyan veszed magad meg ezt a baromságot. szállj le a magas lóról, nem kellenek az olyan megjegyzéseid mint pl. aki a ben stiller filmeket szereti az igénytelen átlagfogyasztó, de te nagyon kifinomult stílussal rendelkezel mert pl a fekete vipera és barátait favorizálod. nekem pl az angol humortól van hányingerem, erőltetett unalmas szarnak tartom, de mégse állítom be hogy mekkora szakember vagyok, a többi meg tudatlan akinek nem hasonló az ízlése mint nekem. ez a kiszavazás is mi? ne fárassz. nem egyezik az ízlésünk, ennyi, de rajtad kívül senki nem állítja be magát itt nagy filmes gurunak aki megmondja hogy mi a jó és mi nem. nem akar senki basztatni, elmondtuk hogy ez van, azt csinálsz amit akarsz, folytathatod a megmondóemberkedést, hidd el nem érdekel, ugyanúgy fognak telni a napjaim. a magas lóhoz hozzátartozik szintén ez a klikkesedés/kirekesztés, hogy xy nem jöhet... annyira szánalmas. nekem semmi közöm az egészhez, de jól elvigyorgok rajta.

    ''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

Aktív témák