Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nazara

    őstag

    válasz Genji #8044 üzenetére

    Maximálisan egyetértek, legjobb példa David Luiz és Ibarbo!

    (#8046) almos94:

    Nekem Valencia jobban bejött a beadásokhoz és a védőkkel való birkózáshoz, de ha cselezni és lőni szeretnél, akkor Mirallas egyértelműen jobb. Bár nálam az ecuadori fürgébbnek tűnt, mindenképpen próbáld ki a belgát,én jelenleg nem tudnék dönteni közöttük.

    (#8042) boff:

    Tőled hogy állitanak ki mindig valakit? Én nálam jó, ha 100 meccsbe egyszer van kiállitás... :DDD

    (#8041) illogiknoize

    Ha megnézed, Fabregas másban tündöklik, mint a másik kettő!

    Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

  • illogiknoize

    csendes tag

    válasz Genji #8044 üzenetére

    Az a problémám, hogy se Xavi, se Iniesta nem védekezik jól, egy Busquetshez, Khedirához képest. Igaz két utóbbi nem igazán creator játékos, de nálam szempont a védekezés, ha az megvan, jöhet a támadás.
    Középpálya elején nem jó szerintem se Xavi, se Iniesta, mélyebbről tudnak igazán komoly passzokkal operálni. Pedig basszús, favorit játékosom Xavi kb 10 éve, másik pedig Iniesta.. nagyon jó lenne őket beépíteni valahogy.

    A KVK-s játék nagyon komoly pluszt tud nyújtani védekezésben, ha középhátvédek jól fejelnek, a szélső hátvédek a leggyorsabbak, hiába high/med, ha van előttük LM/RM-ben high/high gyors szélsőközéppályás, besegítenek. Egy ilyen összetétellel bármilyen támadó stratégiájú ellenfél meg van fogva, lehet az passzos, szélen elfutó beadós, vagy baszdelőrés-kontrás.Szerintem. Viszont ide Xavi, Iniesta sehogy? :(

    Ahogy most kinéz a csapat:
    4-1-2-1-2 - juanfran-pique-godin-alba - khedira - navas-fabregas-villa - benzema-sanchez

    4-1-4-1 - juanfran-pique-godin-alba - khedira - navas-xavi-fabregas-villa - sanchez/benzema

Új hozzászólás Aktív témák