Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferni

    őstag

    válasz Lézerparaszt #11174 üzenetére

    "2 alapvető kérdésem lenne, annyira alapvető hogy neten se találtam meg, és sehogy nem tudok rájönni. Hogy lehet pontosan passzolni? A második, hogy hogy lehet a labdát megtartani? Megkapom, és amikor nem pattan el tőlem (kb 10%-ban) és vihetném, már azzal elveszik a labdát hogy elmennek mellettem. Csel sem működik, semmi az ég világon, passzolni meg nem tudok, mert lásd 1. kérdés. Logitech f310 gamepadom van, ha esetleg jönnének a tippek. Ismerősöm annyit mondott, hogy lekezelni a labdát a "futós cselezős" gombbal kell, de egyből elveszik a labdát, még sima ránézéssel is. Előre is köszi."

    biztos nincs manuálisra állítva az irányítás? és a kontrollereden működik a jobb kar?

    "Lehet muesest csinalni? :F"
    nem lehet

    "Ahogy megcsináltam ezt a csapatot, 10 vereség 1 győzelem, ki is zúgtam a rákba az első osztályból... Kezdek hinni ebbe a handicap szerűségbe. Az az érdekes, volt olyan gyerek aki semmit nem tudott de nekem minden passzomat interceptelte, 11mecs átlag passzpontossága 60% körül volt, vicc.... Adom is el az egészet."

    a BBVA liga rohadt gyenge szerintem, ne csodálkozz, hogy folyamat vesztesz velük....

    "Lukakut buffolták, vagy a másik két arannyal csináltak valamit a két zöld mellett?"

    nem csináltak velük semmit

Új hozzászólás Aktív témák