Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MdewC

    nagyúr

    Tisztelet az Uraknak! :R

    Igazából azt vártam, hogy vki bedobja, hogy csak nem leigazoltam az EA fejlesztő csapatát és csak nézik a "problémát" (lasztit...) :DDD :DDD Úgy, hogy ezért mindenkinek jövök 1 sörrel, csak emlékeztessetek! :C

    A valóság az egyébként sajnos csak egy szimpla beragadás, annyi történt, hogy felrúgtam a srácot ziccerben, szabi, mondom no para, Pogbával kimozdulok gyorsan a sorfalból és befutok hátra, hogy legyen még1 magas jól fejelő emberke a 16-osnál. Erre ez az ostobenkó játék beakadt és nem tudta elvégezni a szabadot sem az ellenfél... ;] Arra mondjuk volt esze, hogy megkért legyek olyan jó fej, fuckoljam meg magam és lépjek ki... :N
    Mondtam, hogy ráérek másnap estig is, unalmamban meg fogtam és felfuttattam az összes játékosomat, akik szintén beragadtak, de a folyamatos néptánc miatt fáradtak folyamatosan. Ezt pedig érzékelhette a hiperszónikus EA szerver is, mert a játékosokkal együtt kezdett befáradni és kb 15 perc után megszakította a kapcsolatot...! :C Húrrá! :D

    Gól nem lett, a glitchnél tényleg jobb, a játék pedig megint nem javult semmit... :DDD

    Röviden!!!!

    :R

    praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Új hozzászólás Aktív témák