Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacces

    őstag

    válasz ViZion #3733 üzenetére

    Akkor majd küldhetnél egy ilyen leírást, vagy jövők ide a fórumba.
    Lehet, akkor hétvégén mégegyszer neki esek a Fedorának. Megnézem, mennyire melegszik a gpu.

    Őszinte leszek, sosem értettem, hogy sokan miért fújolnak a unity-re. Nem, nem vagyok fan, csak egész egyszerűen, nekem könnyebb kezelni. KDE, túl sok minden van egyszerre, túl sok beállítás, túlzsúfolt nekem. Gnome Shell-nél pedig a balfelsőbe tolni, mindig az egeret, és aztán átkattintani az appra, aztán ott minden...
    Unity-ben ami nagyon tetszik: Felső panel, a jobb oldali lenyíló menü, az Isteni. Az annyira el lehet találva az én szokásaimhoz, hogy yess. (tudom gyors billentyűk, de én programozáson kívül, mint egyszerű user nem használom, szeretem az egeret mozgatni :D)
    Ubuntu ikonra katt, és akkor feljön kicsiben az appok, a doksik, azt is szeretem.
    Meg a launcher bal oldalt, kattintok a könyvtár ikonra jobb klikkel és felkínálja: downloads, document, pictues stb.
    Szeretem, sokat használom, és automatikusan el is tűnik. Ez jó, nem szeretem asztalra kipakolni. Nekem ez így laptopon nagyon kényelmes.
    Meg a bejelentkező képernyőt is jobban szeretem.
    De mindenki olyan GUI-t és disztrót választ, ami a felhasználói szokásához közelebb áll :)

    Én nem vagyok Unity fan, de egész egyszerűen, nálam eltalálták. Én megvagyok vele elégedve, az, ha 2-3 mp lassabb, az nem érdekel, türelmes ember vagyok :D és sosem volt csúcs konfig gépem :)

    Ha ezeket tudom GnomeShell-el és az AMD driver felvétele után sem fog sütni a laptop, akkor áldásom rá. :R

    Ha már a linux a szabad választásról szól... akkor lehet mégsem hagynám magam rábeszélni a gnome shell-re :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák