Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akos 2002

    csendes tag

    válasz zsozsolesz #842 üzenetére

    sziasztok nekem volna olyan kérdésem ha huzok le modokat miért nem találom a játékba hogy kell bele tenni köszi :((

  • apach

    senior tag

    válasz zsozsolesz #842 üzenetére

    Szia!

    A pótkocsik kapacitását át lehet írni az egyik korűbbi válaszomban írt, Notepad programmal, vagy célszerűbb a Notepad++ nevű programot letölteni és használni.

    Neked is ez a progi kell és mindenkinek, aki át szeretne írni valamit! De! MINDENKI ÓVATOSAN nyúlkáljon bele a cuccokba, mert ha valamibe belefirkál amit nem tud mi az vagy mit jelent, akkor jobb esetben, azt az 1 módot b.....a el. Ezért az alap, eredeti játék egyik mappájába se kontárkodjon bele! De ha megteszi, akkor vessen magára. És tanácslom akkor, hogy telepítse is totálra újra az alap játékot! A fájlok törléséhez a Rewo Uninstaller nevű programot ajánlom, mert az átnézi és kikeresi az összes hozzá tartozó adatot, programot vagy fájlt. Aki használni akarja ezeket a progikat, Vagy épp Te, akkor kérdezzetek, és türelmesen várjatok a válaszra, mert akkor írni fogok!

    Szal, szedd le a Notepad++ nevű progit telepítsd, és holnap délután valamikor leszek, és ha addig másvalaki nem ad választ a használatára, és arra, hogy hol kell átírni a módnak az árát vagy épp a kapacitását, akkor várjon meg engem és szívesen segítek, és válaszolok!

    Mindkét dolgot a bizonyos módnak az XML fájljaiban kell 1-1 helyen átírni egy számot!

    Most lépek, jó éjt az idetévedőknek. Holnap leszek!

    Ha valami rosszat írtam, akkor bocsánat, szóljatok mi volt az, és máskor nem teszem.De ezt nem hiszem. :)

    Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

Új hozzászólás Aktív témák