Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apach

    senior tag

    válasz akos 2002 #843 üzenetére

    Hali!

    Ha töltesz le Módokat, akkor a:

    Documentumok/My Games/FarmingSimulator2011/mods

    mappába kell betenni őket! Arra figyelj/figyeljetek, hogy a Módok Zip mappába legyenek a cuccai!! Én személy szerint eddig jelenleg 130 módot tettem be. Ebbe a Kombájn vágóasztala is benne van, vagy épp a vetőgép, vagy épp az átalakító fejek a homlokrakodókhoz.
    Emellett, a mods mappán belül, inkább KÜLÖN mods mappákat csináltam amiket 1-től kezdtem el számozni úgy hogy: mods1, mods2, mods3 stb, majd belemásoltam a Zip mappás módot és ezen belül Winrar nevű progival kibontottam. És ennyi. Így nem keverednek össze véletlen se. Sok gondom volt eleinte ilyennel, mielőtt kitaláltam ezt.

    Vannak cuccok, amiket exe. fájlban IS le lehet tölteni, azokat futtatni kell, majd miután a futtatás megvolt, a fent írt mods mappában kell keresni a Zipes mappájában. De ha lehet, akkor inkább rar, vagy zip mappást szedj le. Egyszerűbb. A Zipest csak másold bele a megszámozott mods mappába, bontsd ki és kész. Jöhet a következő.
    A rar fájlosokat egy üres mappában bontsd ki előbb, és nézd meg, hogy van e Zipes mappa is benne! Ugyanis jártam többször is úgy, hogy a raron belül, a gép különböző összetevőinek a dolgai voltak, ezeket akkor át kell másolni úgy, hogy minden fájlját kijelölöd és beilleszted egy üres Zip mappába amit Te hoztál létre, majd ezután másold a modok közé a fent írt módon.

    Lehet kicsit hosszadalmas vagy valami, de jobb így szerintem.

    Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

Új hozzászólás Aktív témák