Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nevo

    aktív tag

    válasz apach #2020 üzenetére

    A párom gépe, 2.51 Gigás procis, de, mivel dual core-os ami azt jelenti, hogy 5.02 gigás teljesítményű (tudtommal). Már többször jöttél ezzel a példával, de sajnos azt kell hogy mondjam ez nem igaz. A dual core nem azt jelenti hogy hogy kétszerezed az alap frekit, tehát csak 2.51-en megy a procid, ha tuningolod akkor is csak max 3-3,5GHz-n menne, soha nem érné el az 5GHz-et, komoly cuccokkal is nehézkes az 5GHz-et kihozni egy prociból (tesztek idejére lehet de stabilan már nehezebb megtartani). A számtech boltosok is jól átejtettek a palánkon a példájukkal (inteles netezésre, amd játékra :O ) :R

    Nem szurka - piszka akart lenni, csak egy kicsit rendbe tettem a dolgokat, ha még valami nem világos írjál privit és megbeszéljük, ne off-oljuk szét a topikot.

    [ Szerkesztve ]

  • Tomcsi2012

    tag

    válasz apach #2020 üzenetére

    Üdv !

    Figy ! nem neked irtam,hiszen már 1 párszor leirtad a géped teljesitményét és tipusát,csak azoknak szolt akik nincsenek tisztában a gép,játék teljesitményével.Én uj veszem a játékokat,vagy egyéb dolgokat,hogy felmérem a gé és a megvett cuc közötti külömséget és ha passzol,akkor megveszem.Tudom hogy nemindenkinek adodik meg a lehetöség,anyagi okok miatt,de ha valaki nagyon játszani akar,annak nem árt ha nagyobb gépet vegyen,hiszen olcso husnak hig a leve,nagyobb gépel öröm és kivitelezhetö a játék menet.Jo géppel öröm a játék és kevés a konfliktus. :)

    A barátság igazi dicsősége nem az egymás felé kinyújtott kéz, nem a kedves mosoly, nem is a társaság öröme, hanem a lelki-szellemi megvilágosodás, amelyben részed lehet, amikor rádöbbensz, hogy egy embertársad hisz és bízik benned!.

Új hozzászólás Aktív témák