Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    Csütörtök óta nem olvastam a topic-ot és már több száz hsz. született azóta, nem semmi, rendesen beindult a topic. Végigolvasva az eddigi hozzászólásokat van itt mindenféle vélemény, sajnos olyan is akad ismét, aki teljesen alaptalan és valótlan dolgokat állít a játékról, ami szomorú, de mindenhol előfordulnak ilyen emberek. Szerencsére azonban sok ember tetszését elnyerte a program, még a kezdeti technikai problémák ellenére (szerver túlterhelés). Van itt valaki, aki német szinkronnal tolja a játékot? Csak azért kérdem, mert a gameplay videóknál nekem úgy tűnt, mint hogyha a német szinkron viszonylag halk lenne a játékban.A 2. résznél ugyanez volt az egyik gond és nem tudom, hogy most is fenn áll-e ez a jelenség.

    #277: Az "Alpha to Coverage" (A2C) egy transzparens típusú SuperSampling AA, aminek sűrű növényzetnél látni előnyét. Segít ugyanis minimalizálni vagy megszüntetni a sűrű növényzeten fellép vibrációt. Ezt gyakorlatilag csak mozgás közben lehet észlelni.

    #351: Igen, a játék vagy DX11 vagy DX9 módban megy, köztes szintek (DX 10.0, DX 10.1) nincsenek.

    #403: "Magyarul olyan bumfordiak,egy fegyver elfoglalja a fél monitort,ez minden mai játékra igaz."
    Nem értem a problémádat. A FOV a játék menüjében egyénileg testre szabható.
    Említetted azt is, hogy téged például a SOF 1-2. NOLF 1-2 és Project IGI 1-2 foglal le. Ezek 10 éves címek. Az elmúlt 10 évben tehát semmilyen FPS nem nyerte el tetszésed?
    Továbbá azt állítod, hogy megvásároltad a programot és nagyot csalódtál benne. Miért vetted meg, ha tudtad, hogy mire számíthatsz?

    #525: "Meg úgy tűnik, hogy az MLAA sem akaródzik rámenni driverből."
    Miért akarsz MLAA-t erőltetni driver-ből, amikor a játékban már így is van három különböző típusú AA beépítve?

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák