Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salaam

    senior tag

    válasz KaraDani #126 üzenetére

    Csak az időt húzzák, viszont idegesítő, mert ha gyorsan játszok, missplayelhetek, szóval általában inkább szépen végiggondolom/játszom, minthogy csak kidobáljak lapokat és földeket rakjak random helyekre.
    Nekem most lett meg az 5, rengeteg a RB Bargain, ami viszont akkora highroll deck, mint bármelyik spiteful hs deck, szóval eléggé jól lehetett farmolni.
    Amikkel én most játszok, azok:

    greedy B ramp deck(+1 Dream Reaver nem látszik a végén), ez most a kedvencem, rush ellen nagyon észnél kell lenni, de az összes controlt és midranget elveri, egyedül a nagyon highrollos bargain veri el, pl. ha kijön neki két 0manás aoe vagy hasonló. Simán tud tempóból is nyerni, de az ultimate kombó az ellen kútja melletti földről indított két fugu + dream reaver otk.

    RG Control ez lényegében a legjobb 12 kártya tetszőleges kombinációja, agyonveri az aggrót, viszont az ultra controlt csak akkor veri meg, ha kimentek a removalok, mert Ruunin' a hosszútávú wincon.

    Y rush Én ilyet játszok, szerintem kell az 1 nightmare, viszont ez elég greedy lista, az átlag yrushban nincs nightmare, se Lord of the Wastes, helyette 2 crusader és air elemental van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák