Hirdetés

  • Nyárköszöntő hardverszemle

    ph A desktop gép, notebook és ház nyomába sokféle periféria szegődik, sőt, még egy VR headset is tiszteletét teszi heti rovatunkban.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Ismét mozgásban a Where Winds Meet

    gp A kínai történelem és mitológia ihlette nyílt világú akció-RPG alkotás még mindig nem kapott megjelenési dátumot.

Új hozzászólás Aktív témák

  • poffsoft

    addikt

    Üdv!
    A következő problémám lenne:
    van egy lekérdezésem, ami képletben így néz ki:
    =PIArcVal(param1;param2; param3)

    a PIArcVal fv természtetesen egy automatikusan induló bővítményből jön, nem beépített fv.
    Ennek az eredménye egy kétcellás "tömb", az elsőben egy dátum, a másodikban pedig egy szám az eredmény.
    Nos, ha én ezt a függvényt szeretném közvetlenül egy makróban használni, hogy megkapjam mindkét eredményt, azt hogyan lehet? A VBA compile természetesen nem ismeri fel , a tömbös eredmény szerint meg szerintem nem fog menni a
    myvar=PIArcVal(param1;param2; param3)
    sem...

    elég zavarosnak tűnik, de remélem érthető voltam :)
    :R

    (#14575) bugizozi: Viszont csak 95% körüli a kompatibilitás, excellel és worddel is. A "bonyolultabb", objektumokat, spéci formázásokat használó doksikon akad el, a többivel viszont megbirkózik az openoffice. :K

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák