Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Crytek #84457 üzenetére

    A bemutatókon látott demók nekem nem sokat érnek, az egyenlő a gameplay videóval. Letölthető demóval tudok mit kezdeni, mert abból képet kapok arról is, hogy most vegyem meg, vagy 5 év múlva, amikor fut is a gépemen. Konkrétan a Unity-t lehet hogy soha, még az elsővel se játszottam sokat. Ledemóztam, az eleje tetszett a hangulat miatt, aztán kártyapénzből megvettem Steam-re amikor 2,49€ volt, de egyelőre csak pluszegysor. De majd el fogom indítani, csak a jelenben/jövőben játszódó részek ne lennének.
    Szó se róla, régen is működött nálam a demó, csak 16-17 évesen a jó demónak warez volt a jutalma. Azóta mondjuk majdnem mindent megvettem már, jóformán csak olyan régi kedvencet nem, ami nem elérhető, pl. régi Need for Speed részek. Vagy volt egy elég buta RTS, a Real War, azt sehol nem láttam, bár lehet, hogy csak az idő szépíti meg az emlékeket, és csak azért játsazottam annyit vele, mert futott az akkori gépemen, és modern háborús volt. :)
    A Gunman Chronicles is kb. ezért volt menő, azt is a demó miatt szereztem be a Scene Entertainment kiadásában, de ott a demó konkrétan jókora átverés volt. Aztán tavaly megvettem a Media Marktban, el se hittem, hogy lehet még ilyen régi BestSeller kiadású CD-s játékokat kapni. :) De az a játék 2000-ben volt utoljára jó, vagy talán még akkor se. :DDD

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák