Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lamiki

    senior tag

    válasz Feripapi #2372 üzenetére

    Sokszor az is elég, amikor nem ismer fel egy-vagy több patront, ha csak kikapcsolod a nyomtatót, majd áramtalanítod pár percig, és utána lehet felismeri, vagy ha csak kérsz egy patron cserét, felhajtod a patron leszorító fület, majd visszahajtod anélkül, hogy kicserélnéd, vagy akár kivennéd a patront, ezt a patron csere imitálást én jobb szeretem számítógépről lehúzva megcsinálni, nekem eddig ez jött be legtöbbször.

    Abban meg, hogy csak a legújabb chipes verziójú patronokat fogadja el, legtöbbször a kedves felhasználó a hibás, mert nem jó neki a nyomtatóval adott driver, hanem a legújabbat telepíti fel, vagy megengedi a nyomtatónak, hogy erre frissítsen, ugyanis engedélyezés nélkül nem frissíti a drivert. Nekem pl van egy lassan 1 éves SX200-as is, az még az 5.0-ás, 5.1-es és újabb chipeket is elfogadja, lehet megy még a 3.1-esel is, azzal még nem próbáltam.

    Az meg, hogy macerás néha az utángyártott patronok használata, és pár havonta újabb verziójú chip kell, hogy működjön nem kell csodálkozni. Van 2 fotó nyomtatóm is jelenleg, amibe 1 garnitúra( a 6 patron) 18-20 ezer a gyáriból, viszont 2-300 Ft-ból meg megtöltöm magamnak.
    Nem kell csodálkozni, ha az Epson mindent megtesz, ennek megakadályozására, vagy legalább is megnehezítésére.
    Ezért inkább azt javaslom mindenkinek, ha megtalálta az igazit :DDD , akkor ne cserélgesse össze vissza a patronokat, hanem vegyen 2-3 ezer Ft-ért egy chipresetert, és töltse meg a patronokat kb 30 Ft/patron áron és használja jó sokat, olcsón, hiszen 1 garnitúra gyári patron árából 70-80 garnitúrát is megtölthetsz..

    [ Szerkesztve ]

    Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

Új hozzászólás Aktív témák